Prezent dla kolegi – co kupić koledze ?

0
750
prezent dla kolegi, prezent
fot. pexels.com

Prezent dla kolegi – co kupić?

prezent dla kolegi, prezent
fot. pexels.com

Każdy z nas ma jakichś znajomych. Są to koledzy z pracy, klasy czy koledzy których znacie od wielu lat ponieważ razem dorastaliście na tym samym podwórku. Prezenty dla kolegów wręczamy na różne okazje. Najczęściej są to urodziny, ale nie tylko! Niektórzy obdarowują swoich znajomych także z okazji imienin. Jeśli zbliża się święto Twojego kolegi, musisz znaleźć dla niego fajny upominek! Ale jaki prezent dla kolegi wybrać, aby na pewno sprawić mu radość? To trudne zadanie, ale wykonalne!

Prezent dla kolegi – Grawerowany prezent

Przemyślane prezenty, które trafią w gust obdarowywanej osoby są najlepszym pomysłem. Jednym z takich pomysłów są grawerowane prezenty. Grawer można wykonać na wielu powierzchniach i materiałach. Możesz również wybrać odpowiedni napis lub rysunek. Taki prezent jest spersonalizowany i wyraża indywidualne emocje.

Możliwości wykonana graweru jest wiele. Współczesne technologie i pomysłowość pozwalają nam na wiele możliwości.

Jedną z nich jest  Brelok z grawerem. Brelok do kluczyjest przedmiotem praktycznym i pod wieloma względami uniwersalnym. I choć zdarzają się osoby, które wolą nosić klucze bez żadnych przypinek, to jednak większość obdarowanych takim podarunkiem będzie doskonale wiedziała, w jaki sposób najlepiej go wykorzystać. Tak naprawdę nie ma znaczenia stopień zażyłości – bo przypinkę do kluczy można wręczyć każdemu. I szefowi, i mężowi, i koledze z pracy czy szkoły. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni model. Na breloku możemy też wygrawerować wiele rzeczy. Większość firm na rynku proponuje wykonanie graweru przy zakupie breloka. Może to być imię, inicjały, ważna dla Was data lub sentencja. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i powierzchni breloka

Współczesne nowoczesne technologie grawerowania laserowego  pozwalają na wykonanie graweru nawet na delikatnych materiałach takich jak szło. Grawer na szkleto doskonały pomysł na spersonalizowanie szklanek. Pomysłowość i wyczucie w tworzeniu wzorów oraz odrobina graficznej magii wystarczy by stworzyć niepowtarzalny upominek. Dodajemy jeszcze personalizację i dzieje się magia! Wyjątkową popularnością cieszy się przede wszystkim grawerowane szkło. Taki prezent może być zarówno bardzo elegancki, jak i humorystyczny – wszystko zależy od wybranego wzoru i Twojej kreatywności. Grawer na szkle można wykonać na komplecie składającym się z karafki i szklanek. Jeśli obdarowywana osoba uwielbia różne trunki, taki prezent będzie dla niej odpowiedni. Jest on nie tylko praktyczny, ale będzie też zdobił domowy barek.

Dla miłośników piwa można wybrać kufel do piwa ze spersonalizowanym napisem. Z kolei miłośnicy wina ucieszą się z kompletu kieliszków ze specjalnie dla nich stworzonym napisem.

Prezent dla kolegi – Grawerowana biżuteria

Innym ciekawym i indywidualnym pomysłem jest bransoletka z graweremjest świetnym pomysłem na prezent na wiele okazji. Grawerowanie biżuterii sprawia, że zyskuje ona bardziej osobisty wyraz. Męska biżuteriajest coraz bardziej popularnym dodatkiem wybieranym przez mężczyzn. Najbardziej popularne są męskie bransoletki.Bransoletki męskie są najczęściej wykonane ze skóry lub sznurów z elementami stalowymi lub srebrnymi, oraz bransoletki w całości wykonane ze stali szlachetnej. Na rynku znajdziemy też bransoletki złote lub srebrne. Popularne marki biżuteryjne proponują wykonane graweru na elementach stalowych bransoletek. Jest tutaj jednak o wiele mniej miejsca niż na bransoletkach damskich. Przy wyborze takiej bransoletki musimy liczyć się z tym, że nasz grawer będzie ograniczał się do inicjałów lub daty.

prezent dla kolegi, grawerowany prezent
fot. pexels.com

Prezent dla kolegi – Personalizowana butelka

Koejnym świetnym pomysłem na prezent dla kolegi jest personalizowana naklejka na butelkęulubionego trunku. jeśli Twój kolega lubi wkisky, możesz mu kupić butelkę ulubionego alkoholu z naklejką ze spersonalizowanym napisem Styl naklejki zachowuje styl oryginalnej naklejki znajdującej się na butelce. Taki prezent jest jednocześnie osobisty i zabawny. Butelka whiskey z personalizowaną etykietą to oryginalny prezent na każdą okazję. Personalizowana butelka sprawi, że Twój prezent będzie niepowtarzalny. Etykiety można zaprojektować z  okazji urodzin, imienin, ślubu, prośby o świadkowanie, podziękowania, rocznicy itd. A wszystko to według Twoich wytycznych, z Twoim zdjęciem oraz tekstem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here