Bransoletka z grawerem – jaką wybrać?

0
1334
bransoletka z grawerem, bransoletka
fot. Pexels.com

Bransoletka z grawerem – jaką wybrać?

bransoletka z grawerem, bransoletka
fot. Pexels.com

Bransoletka z grawerem jest świetnym pomysłem na prezent na wiele okazji. Grawerowanie biżuterii sprawia, że zyskuje ona bardziej osobisty wyraz. Możemy podarować taką bransoletkę mamie, z okazji dnia matki, czy przyjaciółce w formie podziękowania za obecność i pomoc w trudnym okresie. Nie zapominajmy jednak o naszych mężczyznach. Męska biżuteria jest coraz bardziej popularnym dodatkiem wybieranym przez mężczyzn.

Jaką bransoletkę zatem wybrać ?

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów bransoletek. Możemy wybrać materiał, z którego ma być wykonana bransoletka, kolor, kształt zawieszki.

Bransoletki do 200 złotych

W niższej półce mamy do wyboru wiele małych sklepy z biżuterią. Proponują nam one biżuterię wykonaną ze sznurków, wstążek, perełek. Do nich możemy dobrać zawieszkę i dowolny grawer. Przykładem takiego sklepu jest byilo, lianart lub dedicante, w asortymencie któreych znajdziemy bransoletki skórzane, z kamieniami, wykonane z kolorowych sznurków lub srebrne. Na stronie możemy wybrać rodzaj bransoletki oraz przywieszkę  z interesującym nas napisem. Naprawdę ciężko się zdecydować na jedną przywieszkę spośród tylu dostępnych na stronie!

Bransoletki do 500 złotych

Dużą popularnością cieszą się bransoletki polskiej marki Lilou. W ich asortymencie znajdziemy bransoletki na sznurku, wstążce lub skórzane w różnych kolorach, do których możemy dobrać zawieszkę w ulubionym kształcie : serduszko, koniczyna, motylek lub klasyczne kółko. Na zawieszkach możemy wykonać dowolny napis w określonej ilości znaków.

Dla fanów bardziej klasycznej biżuterii, Lilou proponuje również bransoletki wykonane ze srebra, stalowe i pozłacane. Do każdej możemy oczywiście wybrać zawieszkę i grawer.

bransoletka z grawerem, prezent
fot. Pexels.com

Bransoletki powyżej 500 złotych

Inna popularna marka, Pandora, również ma w swojej ofercie możliwość grawerowania biżuterii. Grawer można wykonać na charmsie, najbardziej rozpoznawalnym produkcie tej marki. Charms może być kolejnym elementem kolekcji obdarowanej osoby lub zachętą do stworzenia swojej własnej, spersonalizowanej bransoletki. W ofercie marki znajdziemy głównie bransoletki srebrne lub pozłacane. Co za tym idzie, cena takiej bransoletki będzie wyższa.

Bransoletki powyżej 1000 złotych

Popularne polskie marki biżuteryjne, Apart, Yes, W.Kruk, znane z wyrobów wykonanych z metali szlachetnych nie zostały w tyle i również proponują grawerowanie biżuterii. W ofercie tych marek znajdziemy głównie bransoletki złote lub pozłacane. Ceny wahają się w granicach 1000 złotych. Grawer możemy wykonać na dowolnie wybranej przywieszce lub na blaszce, która jest integralną częścią bransoletki.

Bransoletki dla mężczyzn

Nie zapominajmy jednak o mężczyznach. Panowie coraz częściej decydują się na dobranie do swojej stylizacji nie tylko zegarka, ale również bransoletek lub łańcuszków. Bransoletki stanowią najpopularniejszy wybór. To też świetny pomysł na prezent dla chłopaka.

Bransoletki męskie są najczęściej wykonane ze skóry lub sznurów z elementami stalowymi lub srebrnymi, oraz bransoletki w całości wykonane ze stali szlachetnej. Na rynku znajdziemy też bransoletki złote lub srebrne. Popularne maski biżuteryjne proponują wykonane graweru na elementach stalowych bransoletek. Jest tutaj jednak o wiele mniej miejsca niż na bransoletkach damskich. Przy wyborze takiej bransoletki musimy liczyć się z tym, że nasz grawer będzie ograniczał się do inicjałów lub daty.

Koszt bransoletki męskiej z grawerem zamknie się w cenie 500 złotych. Materiały wykorzystywane przy produkcji męskiem biżuterii sprawiają, że ceny wahają się pomiędzy 150 a 300 złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here