Brelok do kluczy – idealne akcesorium

0
629
brelok do kluczy, brelok z grawerem
fot. pexels.com

Brelok do kluczy – idealne akcesorium

Klucze – każdy z nas posiada kilka kompletów. Klucze do domu, do samochodu albo do blokady od roweru. Są jeszcze klucze do skrzynki na listy, do bramy wjazdowej, do piwnicy lub strychu, a często jeszcze kilka innych… Jak ich nie pomylić? To proste – wystarczy do każdego zestawu dopasować odpowiedni brelok do kluczy. To prosty, ale praktyczny gadżet, który przyda się wszystkim. To również znakomity pomysł na prezent dla kolegi, mamyczy chłopaka. Jaki więc brelok do kluczy wybrać?

Brelok do kluczy – kształ

Na rynki dostępnych jest wiele modeli breloków o ciekawych wzorach. Możesz przywieźć brelok z wakacji, który będzie przypominał Ci o miłych chwilach.  Brelok możesz kupić z klasyczną metalową lub skórzaną przywieszką. Możesz też znaleźć brelok przypominający Ci o Twoim hobby (samochody, karty, rośliny).

Brelok do kluczy – materiał

Breloki do kluczy wykonywane są obecnie z wielu materiałów. Metalowe, skórzane, plastikowe… Do wyboru jest wiele materiałów, na których można również wykonywać grawery.

Brelok do kluczy – grawer

Grawer na breloku – dla kogo?

Brelok do kluczy jest przedmiotem praktycznym i pod wieloma względami uniwersalnym. I choć zdarzają się osoby, które wolą nosić klucze bez żadnych przypinek, to jednak większość obdarowanych takim podarunkiem będzie doskonale wiedziała, w jaki sposób najlepiej go wykorzystać. Brelok do kluczy dla mężczyzny będzie eleganckim dodatkiem. Twoja dziewczyna ucieszy się z takiej efektownej ozdoby. Brelok dla mamy będzie sympatycznym podarunkiem, którym wyrazić można miłość czy wdzięczność. Tak naprawdę nie ma znaczenia stopień zażyłości – bo przypinkę do kluczy można wręczyć każdemu. I szefowi, i mężowi, i koledze z pracy czy szkoły. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni model. Grawerowane prezentysą zawsze świetnym pomysłem.

Brelok do kluczy – jaki grawer

Na breloku możemy też wygrawerować wiele rzeczy. Większość firm na rynku proponuje wykonanie graweru przy zakupie breloka. Ale co wygrawerować? Może to być grawer z imieniem. Nikt w domu nie pomyli już swoich kluczy. Jeśli brelok jest prezentem Możesz umieścić na nim pseudonim bliskiej Ci osoby. A może sympatyczne określenie, jakim najczęściej się do niej zwracasz? Brelok z imieniem na pewno będzie bardziej osobisty niż jakikolwiek uniwersalny breloczek, który kupić można na pierwszym lepszym straganie z pamiątkami.

brelok do kluczy, brelok
fot. pexels.com

Inną propozycją graweru jest data. To może być ważna dla Was data – datą pierwszej randki, ślubu czy narodzin Waszego dziecka.

A może na breloku wygrawerować rodzinne nazwisko? Jeśli zawsze trzymacie się razem i wszystkie problemy rozwiązujecie razem, komplet breloków z Waszych nazwiskiem dla każdego członka rodziny to świety pomysł! To idealne połączenie walorów praktycznych i estetycznych. Wykonany z wysokiej jakości materiałów brelok pomoże zapanować nawet nad najbardziej pokaźną kolekcją kluczy. Wspaniale wygląda, jest elegancki i wytrzymały – to idealny brelok do kluczy dla mężczyzny, niezależnie od jego wieku czy rodzaju wykonywanego zajęcia.

Spersonalizowany napis jest też świetną propozycją na grawer. Taki brelok ze spersonalizowanym napisem możemy sprezentować tacie, mamie lub dziewczynie. Wystarczy umieścić na nim kilka słów np. „Najlepszy tata” lub „Kochana mama”. Brelok ze spersonalizowanym napisem to też świetny pomysł dla chłopaka. A jaki napis na nim umieścisz, zależy tylko od Ciebie. Im bardziej romantyczny – tym lepiej. Ale postaw po prostu na coś, co najlepiej odpowiadało będzie obdarowanemu. Pamiętaj, że brelok będzie nosił przy sobie za każdym razem – albo przynajmniej prawie za każdym razem – kiedy będzie poza domem. Dobrze przemyśl więc swój wybór i zdecyduj się na coś znaczącego.

Inne nieoczywiste ale osobiste grawery to na przykład inicjały lub linie papilarne z imieniem. Z takiego prezentu z pewnością ucieszą się mamy i babcie mając przy sobie coś co przypomina im o ukochanych osobach.

brelok do kluczy, brelok
fot. pexels.com

Brelok do kluczy – brelok z lokalizatorem

Jeśli zaś jesteś osobą, która często szuka kluczy, brelok do kluczy z lokalizatorem będzie świetnym gadżetem. Lokalizator do kluczy to nic innego, jak poręczny brelok do kluczy, który wyposażono w opcję sygnalizacji dźwiękowej. Może być ona aktywowana za pomocą aplikacji w smartfonie, przy pomocy pilota albo nawet na gwizd – wszystko zależy od wybranego modelu urządzenia.

Jak korzystać z takiego lokalizatora?

  • Brelok lokalizator podpina się do kluczy – najczęściej jest on niewielki i w kształcie, który umożliwia dopięcie go do kluczy.
  • Gdy kluczyki gdzieś się zawieruszą, wystarczy aktywować lokalizator (na przykład przy pomocy smartfona), który zacznie wówczas wydawać sygnał dźwiękowy, co ułatwi odnalezienie zguby.

Zasada działania lokalizatora jest bardzo prosta, urządzenie tego rodzaju ma za zadanie zasygnalizować dźwiękiem, gdzie się znajduje. Jeśli jest przypięte do kluczy, ułatwia ich znalezienie. W sprzedaży można znaleźć lokalizatory różnego typu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here