Innowacyjne zabiegi na twarz – jakiego sprzętu nie może zabraknąć w salonie urody?

0
758
zabiegi na twarz

Współczesne kobiety pokochały innowacyjne sposoby na poprawę wyglądu skóry, usunięcie wąsika lub opóźnienie oznak starzenia się. W salonach urody rekordy popularności biją zabiegi na twarz z wykorzystaniem zaawansowanego technologicznie sprzętu. Sprawdź, jaka aparatura jest uważana za obowiązkowy element wyposażenie nowoczesnego gabinetu kosmetycznego.

Aparat do mezoterapii mikroigłowej

Zabiegi mezoterapii mikroigłowej cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze względu na wysoką skuteczność i zadowalające efekty. Specjalne urządzenie nakłuwa skórę powodując powstanie mikrourazów, co skutkuje pobudzeniem skóry do produkcji kolagenu i elastyny niezbędnych do samoregeneracji. Wysokiej jakości aparatura ze strony https://abacosun.pl/  może być wykorzystywana zarówno do zabiegów na twarz, jak i na ciało oraz włosy.

Mezoterapia bezigłowa może pomóc w spłyceniu zmarszczek i poprawie elastyczności skóry, co pozwoli zachować dłużej młody wygląd. Ponadto przy pomocy profesjonalnego sprzętu można zmniejszyć widoczność przebarwień i blizn potrądzikowych. Dzięki wykorzystaniu niebieskiego światła o działaniu antybakteryjnym i przeciwzapalnym można także poprawić stan cery trądzikowej i uzyskać ogólny efekt zdrowszego wyglądu skóry.

Sprzęt do peelingu kawitacyjnego

Ten zabieg jest dość często omawiany w mediach społecznościowych i w środowisku blogerek urodowych. Peeling kawitacyjny służy do oczyszczania skóry przy pomocy fal ultradźwiękowych. Do wystąpienia zjawiska kawitacji, czyli szybkiej zmiany fazy ciekłej w fazę gazową, konieczne jest uprzednie zwilżenie twarzy. Podczas zabiegu powstają mikroskopijne pęcherzyki, których rozpad przyczynia się do usunięcia martwego naskórka.

Ogromną zaletą peelingu kawitacyjnego jest to, że może z niego skorzystać właściwie każdy. Zabiegi tego typu poleca się przede wszystkim osobom zmagającym się z niedoskonałościami i trądzikiem. Ponadto innowacyjny sprzęt świetnie nadaje się do odmłodzenia skóry poprzez poprawę jędrności i opóźnienie powstawania zmarszczek. Co ważne, peeling kawitacyjny jest metodą nieinwazyjną.

Laser kosmetyczny

We współczesnej kosmetologii laser jest wykorzystywany przede wszystkim do dwóch celów – fotoepilacji i fotoodmładzania skóry. Klientki bardzo chętnie umawiają się na zabiegi usunięcia owłosienia twarzy, które dzięki laserowi może zniknąć nawet na stałe. W przypadku najnowocześniejszego sprzętu z oferty firmy Abacosun wykorzystuje się technologię SHR, która jest jeszcze skuteczniejsza i delikatniejsza niż tradycyjny IPL.

Popularnych laserów kosmetycznych można również użyć do zabiegów odmładzających skórę. Wysyłane przez urządzenie fale świetlne pobudzają skórę do produkcji kolagenu i elastyny, które są niezbędne do zachowania młodego wyglądu i spłycenia zmarszczek. Sprzęt można ponadto wykorzystać do zabiegów zmniejszających widoczność rozszerzonych naczynek krwionośnych, trądziku i przebarwień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here