Ultraformer III – 5 powodów, które przekonają Cię, że warto!

0
1088
Ultraformer III

Chcesz spłycić zmarszczki, pozbyć się podwójnego podbródka, intensywnie ujędrnić skórę? Marzysz o efekcie naturalnego liftingu, ale w grę wchodzą wyłącznie metody bez skalpela? W takim razie dowiedz się więcej o zabiegu Ultraformer III. Urządzenie w technologii HIFU, wykorzystujące moc ultradźwięków, sprawia, że skóra młodnieje, kontury twarzy wyostrzają się, a zmarszczki spłycają tak bardzo, że są praktycznie niewidoczne. Nie masz pewności, czy to zabieg dla Ciebie? Te 5 powodów powinno Cię przekonać!

Ultraformer III to lifting bez skalpela

Ultraformer III przynosi efekty bardzo podobne do tego, jakie zapewnia lifting chirurgiczny. Jest to jednak zabieg, do którego zamiast skalpela i szwów, stosuje się wyłącznie skoncentrowaną wiązkę ultradźwięków. Zogniskowana fala ultradźwiękowa przenika do głębokich warstw skóry, nie naruszając przy tym naskórka. Efekt wygładzenia, napięcia, zagęszczenia i zregenerowania skóry uzyskuje się więc w sposób nieinwazyjny, komfortowy i bardzo bezpieczny. Zabieg trwa nie więcej niż 120 minut i zwykle przebiega bez znieczulenia. Po terapii ultradźwiękami może pojawić się delikatne szczypanie w miejscu zabiegowym i nieznaczne zaczerwienienie. Są to jednak typowe objawy, wynikające ze sposobu działania urządzenia Ultraformer III. Wszelkie dolegliwości powinny minąć w przeciągu kilku godzin – wyjaśnia dr n. med. Mariusz Ciemerych, specjalizujący się w zabiegach HIFU w Klinice Arte Derm.

Wystarczy jeden zabieg

Ujędrnienie i wygładzenie skóry oraz wzmocnienie jej od środka – takie efekty zapewnia tylko jeden zabieg HIFU. Jak to możliwe? Skoncentrowana wiązka ultradźwięków selektywnie podgrzewa tkanki. To sprawia, że rozciągnięte włókna kolagenowe obkurczają się, wywołując efekt liftingu. Ale to nie wszystko! Oddziałujące na skórę ultradźwięki tworzą mikrouszkodzenia, a te z kolei aktywują reakcję zapalną, pobudzającą fizjologiczne procesy naprawcze. Skutkiem takiego działania jest produkcja nowego kolagenu, czego rezultat zauważa się po dwóch, trzech miesiącach od wizyty w Klinice. Po upływie tego czasu widać wyraźnie, że skóra stała się zagęszczona, bardziej napięta i elastyczna. Wewnętrzna regeneracja to najlepszy sposób, by przeciwdziałać procesowi starzenia się skóry. Najlepszy, bo naturalny!

Lifting HIFU zapewnia trwałe efekty

Zabieg Ultraformer III przynosi podwójny efekt. Pierwszy to wynik termicznego obkurczenia tkanek, który wywołuje intensywne ujędrnienie skóry. Związana z tym poprawa jędrności skóry i wyostrzenie konturu twarzy utrzymują się do dwóch lat. Znacznie dłużej utrzymuje się natomiast efekt HIFU, wynikający ze stymulacji nowego kolagenu. Młode włókna kolagenowe zagęszczają warstwę podporową skóry, która tym samym staje się naturalnie odmłodzona i zagęszczona. To czyni z zabiegów HIFU wspaniałą broń do walki z procesem starzenia. Nieinwazyjna procedura, imponujące efekty, skuteczna profilaktyka anti-age. Ultraformer III łączy w sobie wszystkie profity najlepszych zabiegów medycyny estetycznej – przekonuje dr Mariusz Ciemerych.

HIFU to wszechstronne zastosowanie

Urządzenie Ultraformer III ma wszechstronne zastosowanie. Lista wskazań do zabiegu jest długa. HIFU pomaga ujędrnić luźną i wiotką skórę twarzy i ciała. Spłyca zmarszczki, eliminuje podwójny podbródek i chomiczki, podnosi opadającą linię brwi. Z zabiegu mogą skorzystać pacjenci stawiający na profesjonalną pielęgnację oraz szukający szybkich, efektownych rozwiązań. Terapia ze skoncentrowaną wiązką ultradźwięków pomaga przywrócić sylwetkę po ciąży, a także odmłodzić skórę obciążoną procesem fotostarzenia lub oznakami upływającego czasu. Nieinwazyjna procedura i wysoki stopień bezpieczeństwa sprawiają, że z HIFU mogą skorzystać praktycznie wszyscy. Ewentualne przeciwwskazania wyklucza lekarz podczas wstępnych konsultacji.

Zabieg Hifu w dobrej cenie

Koszt zabiegu Ultraformer III zależy w głównej mierze od obszaru zabiegowego, dlatego widełki cenowe wahają się od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Obecnie w Klinice Arte Derm ceny zabiegów Ultraformer III objęte są 50% rabatem. Dlatego warto zapoznać się z cennikiem i skorzystać z oferty. W cenę wliczone są konsultacje, a zabieg przeprowadzają doświadczeni lekarze, pracujący na certyfikowanych urządzeniach ustawionych na najwyższych możliwych parametrach. Aby dowiedzieć się więcej o zabiegach Ultraformer III, przejdź na stronę: https://artederm.pl/oferta/urzadzenia-high-tech/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here