Jakie cienie do powiek dla brunetki?

0
1158
Jakie cienie do powiek dla brunetki

Określony typ włosów wymaga doboru pasujących wizualnie cieni do powiek. Warto nabrać w tej kwestii wprawy od najmłodszych lat, podglądając mamę. Dzięki temu uda nam się wystrzegać błędów w dziedzinie doboru odpowiedniego makijażu, a nie jest to przynajmniej z początku sprawa jasna i klarowna. Brunetki w kwestii doboru szminki oraz cieni do powiek mają jednak nieco bardziej ułatwioną sprawę od blondynek. Dlaczego?

Ciemny kolor włosów dopuszcza do siebie wiele więcej rozwiązań, które prezentują się nad wyraz korzystnie. Do ciemnych włosów w makijażu jak najbardziej pasować będą wszelkie kolory ziemi, oscylujące wokół wszelkich odcieni brązów, a także beży. Warto także zainwestować w cienie do powiek o kolorach miodu, ciepłych odcieniach budyniowych. Jeśli chcemy poeksperymentować z intensywniejszymi barwami, można zdecydować się na mocny róż, który wraz z czarną kredką może optycznie powiększyć nasze oko. Zielone cienie do powiek także pasować będą do ciemnych włosów. W zależności od intensywności koloru na powiekach można wybrać podobny kolorystycznie dodatek do odzieży, np. zegarek.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala22/domains/enklawaurody.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here