Jakie cienie do powiek dla blondynki?

0
1080
Jakie cienie do powiek dla blondynki?

U blondynek najlepiej sprawdzają się kolory jasne i ciepłe, dzięki którym można nie tylko podkreślić kształt oka, ale także jasność cery. Oko blondynki wręcz uwielbia wszelkie odcienie błękitów i szafirów. Do błękitnego makijażu z łatwością uda się dobrać stylizację złożoną z białych i niebieskich ubrań. Oczywiście, w różnych odcieniach.

Innym typem cieni do powiek dla blondynek będą cienie łączone z kolorów składowych, czyli wszelkiego rodzaju żółcie, złocienie oraz pomarańcze. Takie barwy idealnie podkreślają kobiecą cerę w jasne, słoneczne dni. Blondynki, podobnie jak i brunetki mogą eksperymentować z kolorami w makijażu. Muszą jednak uważać, by odcień barwy nie był zbyt ciężki i intensywny, ponieważ nieopatrzenie przez nakładanie zbyt silnych kolorów można dodać sobie co najmniej kilka lat więcej, a tego chyba nie chce żadna kobieta i dziewczyna w kwiecie wieku. Lekki makijaż dla blondynki to taki, gdzie czarna kredka wypełnia powierzchnie pod okiem w sposób dyskretny i niezbyt dominujący.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala22/domains/enklawaurody.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here