Bandamka jako ochrona twarzy i nosa

0
1277

Bandamka to niezwykle uniwersalny rodzaj chusty, którą można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Dziewczynki wiążą ją na głowie jako modną opaskę, a chłopcy najczęściej używają jej jako szalika. W chwili obecnej, kiedy nawet dzieci zobowiązane są do zasłaniania ust i nosa, bandamka może okazać się praktycznym rozwiązaniem, które pozwoli przekonać najmłodszych do tej niezbyt wygodnej konieczności.

Bandamka dla chłopca i dziewczynki – jak ją nosić?

Bandamki produkowane są zazwyczaj z miękkiej i przewiewnej bawełny. Dzięki temu, że nie są zbyt śliskie, dobrze trzymają się na głowie czy skórze. Charakteryzuje je także miękkość, która przekłada się na łatwość ich składania. Bandamkę można zwijać i wiązać wokół kucyka lub całej głowy. Z łatwością stworzymy z niej także lekką czapkę, która ochroni głowę przed nadmiernym promieniowaniem słońca czy silnym wiatrem. Bandamka nadaje się także do stosowania jako szalik czy apaszka. Można wykorzystać ją również w formie stylowej maski na usta i nos.

Bandamka jako ochrona twarzy i nosa

Bandamka zawiązana z tyłu głowy stworzy doskonałą ochronę dla twarzy oraz nosa. Będzie jednocześnie odpowiednio szczelna i oddychająca, dzięki czemu zapewni ochronę i pozwoli czuć się komfortowo. Z bandamki bez trudu stworzymy także maskę, która nie wymaga szycia. Wystarczy poskładać tkaninę i dodać do niej jedynie dwie elastyczne gumki, które stworzą uchwyty na uszy. W taki sposób powstanie bawełniana maseczka wielokrotnego użytku, którą bez trudu rozłożymy, upierzemy i wykorzystamy ponownie. To doskonałe rozwiązanie zwłaszcza w przypadku dzieci, które będą czuły się mniej nieswojo, nosząc na sobie znajome akcesoria w nowej odsłonie.

Bandamki dla chłopców i dziewczynek albo dorosłych to kolorowe, wzorzyste chusty, które można nosić na dziesiątki różnych sposobów. W dobie pandemii sprawdzą się nawet jako praktyczna osłona ust i nosa. Można łatwo zawiązać je, nasunąć i zsunąć, a także uprać po użyciu. Jednocześnie stanowią stylowy dodatek do stylizacji, dostępny w wielu atrakcyjnych odsłonach.

Po kolejne informacje odsyłamy na https://www.sklep.kochamczapki.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here