Powiększanie piersi, metody oraz przebieg zabiegu

0
567
Powiększanie piersi, metody oraz przebieg zabiegu

Dla każdej kobiety biust jest czymś niezwykle ważnym. Dla wielu jest on wyznacznikiem kobiecości ale i dodaje pewności siebie ma też wpływ na samoocenę i samopoczucie kobiety. Każda kobieta marzy o tym aby jej biust był jędrny, podniosły, kształtny i symetryczny. Niestety nie zawsze tak jest, nie zawsze biust spełnia oczekiwania kobiety, bardzo często jest tak że kobieta nie jest zadowolona z wyglądu swoich piersi, wstydzi się pokazać w stroju kąpielowym czy  też bluzce z większym dekoltem. Wiele kobiet marzy zatem o tym aby zmienić coś w swoim wyglądzie i najczęściej decyduje się na powiększeni piersi. W dzisiejszych czasach nie jest to już nic dziwnego, w zasadzie na taki zabieg może pozwolić sobie każda kobieta. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom kobiet w Polsce pojawia się wiele klinik specjalizujących się właśnie w tematyce powiększania piersi, co powoduje, że dostęp do klinik chirurgii plastycznej jest bardzo łatwy, a cena nie zwala z nóg, w związku z tym coraz więcej kobiet decyduje się na taki zabieg.

Jeż lei zdecydujemy się na zabieg powiększania piersi w Warszawie, dr Konrad Kochan sprawi, że zarówno cały zabieg jak i przygotowanie do zabiegu przebiegną bardzo profesjonalnie. Pierwszym krokiem jaki musimy wykonać przed zabiegiem powiększania piersi jest bardzo szczegółowa i dokładna konsultacja z chirurgiem plastycznym . Podczas takiej rozmowy lekarz będzie chciał poznać przyczynę i powód decyzji, ale również ważne będą dla niego oczekiwania pacjentki, przede wszystkim na jaki kształt oraz wielkość biustu liczy pacjentka. Istotne jest również to czy pacjentka choruje na jakiekolwiek  choroby przewlekłe bądź też jakie leki zażywa. Następnym krokiem jest dokładne obejrzenie biustu przez lekarza. Wówczas lekarz podejmie ostateczną decyzję o tym, czy operacja jest faktycznie wskazana oraz jaki rozmiar biustu może być uzyskany tak aby wyglądał on jak najbardziej naturalnie.

Najpopularniejszą metodą powiększania biustu jest stosowanie implantów, które w trakcie zabiegu są wszczepiane do piersi. Jest to poważny zabieg chirurgiczny który wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym. Zabieg ten jest pewnego rodzaju obciążeniem dla organizmu pacjentki, a zatem każdy chirurg plastyczny podchodzi indywidualnie do każdej pacjentki. Znaczenie ma tutaj wiele różnych czynników dlatego też tak bardzo ważny jest wywiad który jest przeprowadzany z pacjentką jeszcze przed podjęcie ostatecznej decyzji o zabiegu. Decyzja o powiększeniu piersi powinna być świadoma i przemyślana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here