Jak ubrać się na egzamin maturalny?

0
994
Jak ubrać się na egzamin maturalny

Jak ubrać się na egzamin maturalny, by zrobić niezatarte, dobre wrażenie? Przede wszystkim już na początku warto sobie uświadomić, że idziemy na szkolne wydarzenie, a nie do nocnego klubu. W ostatnich latach obyczaje oraz świadomość dostosowania ubioru do danej sytuacji wśród młodych ludzi za bardzo się poluzowała. Trzeba pamiętać o tym, by strój był schludny, a zarazem niezbyt krzykliwy. Na egzamin idziemy nie po to, by zaprezentować najnowsze trendy, którymi się jaramy, ale po to, by pokazać stan naszej wiedzy i być może zaimponować nią.

Stylizacja na uczennicę lub na ucznia wcale nie musi być nudna. Biała koszula może mieć różne odmiany guzików, kołnierzy oraz krojów zarówno w dziewczęcym jak i chłopięcym wydaniu. Do białej koszuli można z łatwością dobrać spodnie lub spódniczkę. Niekoniecznie w czarnej barwie. Można zdecydować się na motyw dyskretnej i kolorowej kraty, jeśli kolory nie są zbyt żarówkowe, bo wtedy komisja może stwierdzić, że pomyliliśmy salę lekcyjną z dyskotekowym lokalem.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala22/domains/enklawaurody.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here